Výkup

Tel:  (+420) 603 938 271

Odhad/ocenění sbírek (včetně celých pozůstalostí) je na prodejně zcela zdarma - zavolejte, domluvíme termín.

Prodejna ZNÁMKY - MINCE
Ostrovského 1823/32
150 00 Praha 5 – Smíchov
Otevírací doba:
Po – Pá: 10:00 – 17:00, případně dle dohody kdykoliv.
VŽDY před osobní návštěvou (cca 1/2 hodiny) doporučuji pro jistotu zavolat a ujistit se, že je otevřeno.

Abychom mohli sbírku/pozůstalost ohodnotit, je vždy nutno ji vidět (záleží na stavu, rozsahu, kvalitě...), po telefonu můžeme poradit, ale nemůžeme ohodnotit. Na základě odhadu a naší následné nabídky se můžete rozhodnout zda zboží prodáte, nebo si jej odnesete. Případně se můžeme dohodnou na aukčním prodeji zboží - viz info zde. Pro první odhad (zvláště pokud nejste z Prahy nebo okolí) je možno zaslat fotografie nabízeného zboží emailem (znamky-mince@seznam.cz) - na základě nich pak lze rozhodnout, jak se bude postupovat dále. Mimo prodejnu bude poplatek za odhad stanoven dle dohody (na základě času a vzdálenosti).

Vykupujeme především známky, pohlednice, mince, bankovky, medaile, vyznamenání odznaky, plakety, LP a sběratelská CD.  Všechen ostatní sběratelský materiál - např. telefonní karty, nálepky... pouze dle dohody. Nevykupujeme starožitnosti, obrazy, nábytek, šperky, drahé kameny, zlomkové zlato ani stříbro.

Rozdělení sbírek:
1. dle velikosti:
- malá (do 20 ks alb, 100 ks mincí/bankovek/vyznamenání...) - můžete přinést do prodejny v podstatě kdykoliv v otvíracích hodinách. Tyto menší sbírky ohodnotíme na počkání,
- velká (nad 20 ks alb, velké sbírky mincí/bankovek/vyznamenání) - zavolejte, domluvíme výkup na prodejně, nebo návštěvu u Vás doma, kde sbírku ohodnotíme.
2. dle vzdálenosti od prodejny:
- Praha (a střední Čechy) - malé a sbírky můžete donést/dovést do prodejny, na velké sbírky se přijedeme podívat dle dohody v podstatě ihned,
- Zbytek ČR - malé sbírky můžete k nám poslat (viz níže), na velké sbírky se přijedeme podívat dle dohody v časovém horizontu několika dní.

Výkup na dálku - poštou.

ceska-posta-logo

Běžně to u menších sbírek řešíme tak, že zákazníci zboží zabalí do balíku a pošlou na naší adresu. Jakmile známky dorazí, prohlédneme je a následně Vám pošleme nabídku. Pokud se rozhodnete známky prodat, vyřídíme formality (jsme obchod a potřebujeme to do účetnictví) a následně známky zaplatíme. V opačném případě známky zabalíme do krabice a pošleme na naše náklady zpět k Vám - dovezou Vám je až domů. Případně se můžeme dohodnou na aukčním prodeji zboží - viz info zde.

Má to několik výhod. Vy ušetříte čas, který je nutný pro prohlédnutí sbírky (to uděláme my v prodejně) a my ušetříme čas strávený na cestě k Vám u Vás a zpět + náklady na dopravu. O to více Vám pak za sbírku můžeme samozřejmě nabídnout.
Adresa pro zasílání sbírek:
Prodejna ZNÁMKY - MINCE
Ostrovského 1823/32
Praha 5 – Smíchov
150 00
PS: nezapomeňte ke sbírce přidat list se zpáteční adresou, emailovou adresou, mobilním telefonem a číslem účtu.

Nemusíte mít strach z nějakého nekalého jednání při výkupu na dálku - jsme časem prověřená firma se 100 % hodnocením na Aukro.cz a velmi dobrým jmémem mezi sběrateli, kterého si vážíme a nadále se budeme snažit si toto hodnocení udržet. Na Aukru máme více než 11 500 ukončených obchodů s 4200 zákazníky bez jediného problému.

 

Hodnoceni